Ettevõttest

Meie huvi valgusreklaamide tootmise vastu sai alguse aastal 2010, kui kuulasime vanaisa lugusid neoonreklaamide tootmisest 70-80ndatel Eestis. Nõukogude ajal olid võimalused väga piiratud, kuid soovid lennukad.

Kulus aastaid kogemuste hankimiseks, enesetäiendamiseks ning oma suuna leidmiseks, kui aastal 2013 asutati Sonne Design OÜ.

Tänaseks päevaks on Sonne Design OÜ kasvanud arvestatavaks valgusreklaamide tootjaks. Tootmistingimused on arenenud ja laienenud kordades võrreldes algusaastatega. Meie tootmispind on pea 1000 ruutmeetrit, investeerime igal aastal uutesse seadmetesse ning arendame tootmisprotsesse tagamaks toodete igakülgset konkurentsivõimet ja pikka eluiga. Meie kliendibaas kasvab pidevalt. Oleme saavutanud tugeva positsiooni välisturgudel, mida näitab ka pidev eksportmahtude kasv: viimastel aastatel ca 17%.

Jälgi meie tegemisi Instagrammis!Teenused


Projektijuhtimine

Meie projektijuhtimismeeskond hoolitseb ja vastutab vajadusel kogu teie projekti eest: lubade taotlemine ning kinnituste hankimine, kohapealsed mõõdistus- ning kaardistustööd, igakülgne abi just teile ja teie vajadustele kõige paremini sobivate materjalide valimisel, tootmise planeerimine, protsessi jälgimine, tagasiside andmine ning vajadusel tarnete ning paigalduse koordineerimine.

Valgusreklaamide tootmine

Olenemata sellest, kas tegu on sise- või välilahendusega ˗ valgusreklaam on parim moodus teie ettevõtte esiletõstmiseks ning silmapaistvaks muutmiseks. Hindame kõrgelt iga tellimust ja koostame alati tootmisspetsifikatsiooni, mis on kogu tootmisprotsessi alusdokumendiks. Kõik tootmisspetsifikatsioonid arhiveeritakse, et tagada muretu toodete järelhooldus.

Digitrükk

Omame teadmisi ja seadmeid suurte visuaalreklaampindade kvaliteetseks valmistamiseks. Toodame nii erinevaid, silte, viitasid kui ka majajuhte. Parima lahenduse tagamiseks kasutame üle 10 erineva tarnija tooteid, mis annab võimaluse valida üle 100 erineva materjali seast.

Logistika lahendused

Valmistoote tarnimine tootjalt tellijale on alati vajalik olenemata, kas sihtpunkt on paigaldusobjekt, tellija kontor, logistika jaotuskeskus või teie ladu. Meie valmistatud tooted vastavad regulatsioonidele ning meie projektijuhid on alati valmis aitama ning vajadusel vormistama ekspordidokumentatsiooni säästmaks teie aega.

Paigaldus ja hooldus

Meie paigaldusmeeskonnad teostavad töid nii Balti riikides kui ka Skandinaavias. Vajadusel teostame ka valgusreklaamide hooldus- ning uuendustöid. Tööde teostamiseks vajalike projekteerimistööde ning lubadega aitab meie projektijuhtimismeeskond.


Sonne Design OÜ

info@sonne.ee
+372 50 55 019

Kontor
Liivalao 3, 11216 Tallinn, Eesti

Tootmine
Liivalao 14, 11216 Tallinn, Eesti