Teenused

Meie eesmärk on pakkuda tervik lahendust. Alates planeerimisest ja vajaduste kaardistamisest kuni projektijuhtimise, tootmise, ja logistikani välja.

Projektijuhtimine

Meie projektijuhtimismeeskond hoolitseb ja vastutab vajadusel kogu teie projekti eest, lubade taotlemine ning kinnituste hankimine, kohapealsed mõõdistus- ning kaardistustööd, igakülgne abi just teile ja teie vajadustele kõige paremini sobivate materjalide valimisel, tootmise planeerimine, protsessi jälgimine, tagasiside andmine ning vajadusel tarnete ning paigalduse koordineerimine.

Valgusreklaamide tootmine

Olenemata sellest, kas tegu on sise- või välilahendusega ˗ valgusreklaam on parim moodus teie ettevõtte esiletõstmiseks ning silmapaistvaks muutmiseks.Hindame kõrgelt iga tellimust ja koostame alati tootmisspetsifikatsiooni, mis on kogu tootmisprotsessi alusdokumendiks. Kõik tootmisspetsifikatsioonid arhiveeritakse, et tagada muretu toodete järelhooldus.

digitrükk

Omame teadmisi ja seadmeid suurte visuaalreklaampindade kvaliteetseks valmistamiseks. Toodame nii erinevaid, silte, viitasid kui ka majajuhte. Parima lahenduse tagamiseks kasutame üle 10 erineva tarnija tooteid, mis annab võimaluse valida üle 100 erineva materjali seast.

Logistika

Valmistoote tarnimine tootjalt tellijale on alati vajalik olenemata, kas sihtpunkt on paigaldusobjekt, tellija kontor, logistika jaotuskeskus või teie ladu. Meie valmistatud tooted vastavad regulatsioonidele ning meie projektijuhid on alati valmis aitama ning vajadusel vormistama ekspordidokumentatsiooni säästmaks teie aega.

Paigaldus ja hooldus

Meie paigaldusmeeskonnad teostavad töid nii Balti riikides kui ka Skandinaavias. Vajadusel teostame ka valgusreklaamide hooldus- ning uuendustöid. Tööde teostamiseks vajalike projekteerimistööde ning lubadega aitab meie projektijuhtimismeeskond.